تولیدکننده عایق نسوز حرارتی برای کوره ها بویلر ها قابل استفاده در صنایع کوره سازی فولادی پتروشیمی سرامیک سازی و ...

​َالیاف کائولن ارس​​​​​​​ تولیدکننده باکیفیت ترین مواد عایق نسوز در ایران  

این کارخانه با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی گردیده و کلیه تجهیزات و تکنولوژی های مورد استفاده در کارخانه از معتبر ترین برند های اروپایی انتخاب و خریداری شده است.

شرکت الیاف کائولن ارس با استفاده از مشاورین اروپایی و کانادایی در کنار نیروی انسانی مجرب داخلی اقدام به توسعه فناوری نوین این صنعت نموده است.
​​​​​​​

با توجه به مصرف روزافزون و کاربردهای گوناگون مواد عایق نسوز در صنایع داخلی و عدم وجود محصولات با کیفیت قابل رقابت با محصولات وارداتی (به خصوص محصولات اروپایی) شرکت الیاف کائولن ارس واقع در منطقه آزاد ارس در زمینی به مساحت تقریبی پنج هکتار به منظور تامین بخشی عمده ای از نیاز کشور به این محصولات و در جهت جلوگیری از خروج منبع ارزی کشور، در سال 1394 پایه گذاری و تاسیس گردید.

کلیه تجهیزات و تکنولوژی های مورد استفاده در کارخانه از معتبر ترین برند های اروپایی انتخاب و خریداری شده و همچنین با بهره گیری از مشاورین اروپایی و کاندایی در کنار نیروی مجرب داخلی بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید و عرضه میکنیم.

کیفیت محصولات

100%

رضایت مشتریان

100%

تکنولوژی برتر

100%

تولید کننده با کیفیت ترین الیاف سرامیکی نسوز و عایق های حرارتی قابل رقابت با محصولات خارجی

ماموریت ما

ارتقای سطح رضایتمندی ذی نفغان از طریق سودآوری پایدار

مدیریت بهینه منابع

توسعه سطح کیفی محصولات و خدمات

کمک به پیشرفت سطح کالاهای تولیدی

ایجاد ارزش افزوده در بازار داخلی

بهبود کیفیت
​​​​​​​

شرکت الیاف کائولن ارس با هدف ایجاد ارزش افزوده در بازار های داخلی و بین المللی است و در این مسیر ماموریت دارد شرایط زیر را بهبود بخشد.

باکیفیت ترین محصولات داخلی

تخصص ما

چرا ما را انتخاب می کنند؟

بهره وری از به روزترین تکنولوژی​​​​​​​

متخصصین مجرب داخلی